Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GTM +2)

Відділ продаж

+38 (097) 954-77-95

+38 (050) 084-24-01

Для тваринництва

Для тваринництва sfdfsf sdfdfsd sgsfgsdrtyh rsdt s srtsrhsgfh srty sr sdrge rsert ser.

У фермерських господарствах дуже рідко зустрічається більше 100 телят одного року. Це пов'язано з особливостями селекції і запліднення худоби. Зазвичай, все поголів'я різновікове і включає в себе кілька груп різного розміру. Саме для таких випадків і створені типові проекти телятників.

Вони враховують нерівномірність поголів'я і мають внутрішнє розмежування приміщень на загони. Це простори, де містяться окремі групи молодняка. Як правило, вони мають окремі вигули і автономні системи годування. Це дуже важливо, щоб забезпечувати нормальний розвиток худоби на різних етапах дорослішання.

 
 • 02.09.2018 17:47
 • Просмотров: 76

Будівельні рішення вівчарських будівель і інженерне обладнання повинні відповідати вимогам технологічного процесу і забезпечувати підтримку усіх необхідних параметрів приміщень відповідно до вимог діючих норм технологічного проектування вівчарських підприємств.


 
 • 02.09.2018 17:43
 • Просмотров: 83

Проектування корівника - це комплекс інженерних заходів, спрямованих на розробку проекту виходячи з зоотехнічних, санітарних, будівельних положень і норм. Створення проектної документації на корівник починається з технологічних рішень.

Сучасні корівники являють собою металеві конструкції з дахом і стінами. Бічні стіни можуть бути відсутніми або бути присутнім частково. Замість стін, як правило, встановлюються металеві штори з автоматизованими або ручними підйомниками, які служать системою вентилювання. Така технологія дозволяє не тільки ефективно застосовувати клімат-контроль, а й економити на електроенергії. Природне освітлення благотворно впливає на стан здоров'я корів. У даху можуть встановлюватися прозорі вставки, щоб природного світла було більше.

Перш ніж приступити до будівництва, необхідно спроектувати майбутню споруду. Дану справу найкраще довірити професіоналам, які безпосередньо займаються проектуванням і будівництвом сільськогосподарських будівель і споруд.

 
 • 25.07.2018 09:48
 • Просмотров: 160

Якість розробки проекту свинарника багато в чому визначає прибутковість бізнесу. Тому недооцінювати його важливість не варто, адже від закладених норм і технологій в проекті залежать умови утримання та відгодівлі тварин, їх зростання, розмноження, приріст м'яса.

Ми розробляємо ефективні проекти свинарників на 100 і більше голів, враховуючи вимоги будівельних і ветеринарних норм з проектування об'єкта та побажання замовника.

Проектування свинарників починається з визначення кількості тварин під наявну площу, систем їх утримання (щілинні або бетонні підлоги, глибока підстилка). Для створення оптимальних умов утримання, свинарник об'єднує приміщення для приготування кормів, зберігання підстилок, інвентарю, кімнати для розміщення персоналу.

 
 • 25.07.2018 09:48
 • Просмотров: 93
 • На странице:
  Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)