Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GTM +2)

Відділ продаж

+38 (097) 954-77-95

+38 (050) 084-24-01

Для сільського господарства

Sed massa risus, eleifend vitae ullamcorper quis, hendrerit semper risus. Integer lorem nisl, mattis eget urna sed, commodo porta lectus. Praesent quis ex laoreet, tempor risus non, maximus ante. Morbi congue vestibulum velit. Mauris dapibus sodales neque, ut interdum est euismod sollicitudin. In pulvinar luctus nisl, vel porta diam fringilla in. Nullam blandit lectus a congue varius. Vestibulum vel justo venenatis, egestas elit eget, aliquam ligula. Aliquam erat volutpat. Pellentesque pretium, mauris eu pellentesque vulputate, ex ante suscipit diam, vel fermentum tellus lorem ac mi.

На етапі планування об'єкта проводиться облік всіх особливостей, факторів, умов і деталей, які можуть впливати на експлуатацію споруди в подальшому. Також на даному етапі враховуються особливості комунікацій, логістики, службових приміщень. Це означає, що проектується, наприклад, опалювальна система, електрозабезпечення, газо- і водопостачання. При необхідності, планується прокладка телефонної лінії.

Під поняттям логістики на увазі проектування під'їзних шляхів, парковок, гаражних приміщень, воріт, розміщення продукції на території об'єкта і т.д. Грамотний підхід до логістики допоможе домогтися більш продуктивної роботи.

На етапі планування в обов'язковому порядку потрібно продумати нюанси по обладнанню та розміщення службових приміщень. Це забезпечить надалі комфортні умови праці для персоналу.

 
  • 02.09.2018 17:37
  • Просмотров: 78

Нашим основним завданням є проектування, що веде до досягнення ефективних рішень. Вирішення цього завдання починається з осмислення вихідних даних. Технічні вимоги замовника, формуються на мові неспеціаліста і зазвичай не бувають технічно чіткими і вичерпними. Для того, щоб максимально грамотно і чітко сформулювати завдання, необхідно перевести її на мову предметної сфери, тобто сформулювати технічне завдання на проектування. Це перший і дуже відповідальний етап роботи, який виконується в тісній взаємодії з замовником.

Проектування являє собою послідовну розробку стадій і частин проекту. Офіційна структура розробки проектної документації передбачає подальше виконання всіх стадій, однак для вирішення невеликих завдань цей алгоритм може бути порушений з метою економії. Документація, що отримується при проектуванні, необхідна для перевірки правильності пропонованих проектних рішенні експертною організацією, отримання дозволу на будівництво, можливості виконання робіт.

 
  • 25.07.2018 09:48
  • Просмотров: 115

Жодне сучасне аграрне виробництво не може обходитися без складу. До складах в наш час пред'являються високі вимоги щодо якості.

Таким чином, в технічному завданні необхідно якомога точніше і детально описати всі параметри майбутнього складу:

- Розміри складу;

- Типи підлог (бетонні, полімерні) і навантаження на нього;

- Необхідне інженерне обладнання (опалення, вентиляція, освітлення та ін.);

- Необхідність кранового та інше спеціальне обладнання;

- Обладнання для розвантаження і навантаження, пандуси, рампи;

 
  • 25.07.2018 09:48
  • Просмотров: 81
  • На странице:
    Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)