Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GMT +2)

Відділ продаж

+38 (067) 826-59-02

Про нас Блог

Виготовлення деталей

Виготовлення деталей

Різьбові з'єднання широко використовуються в конструкціях різних машин (понад 60% усіх деталей сучасних машин мають різьбу). Різьбова поверхня утворюється при гвинтовому переміщенні плоского контуру певної форми по циліндричній або конічній поверхні. В результаті такого переміщення виходить циліндрична або конічна різьба.

Різьблення може бути отримане як на зовнішніх, так і на внутрішніх поверхнях.

З експлуатаційною ознакою, тобто по області застосування, різьби поділяють на різьби загального призначення та спеціальні.

За профілем поперечного перерізу їх можна розділити на трикутні, трапецієподібні, прямокутні, круглі.

По загальній формі різьбової поверхні - на циліндричні та конічні.

По числу заходів - на одно-, двох-, трьох - і багатозахідні.

За напрямом витків - на праві (загвинчують за годинниковою стрілкою) і ліві (загвинчують проти годинникової стрілки).

В залежності від використовуваних одиниць виміру різьблення поділяються на метричні і дюймові.


До різьб загального призначення відносяться різьби:

Крипильні (метрична, дюймова) - використовуються для забезпечення роз'ємних з'єднань, головна вимога до яких - забезпечити міцність з'єднання і зберегти щільність стику в процесі експлуатації;

Кінематичні (трапециідальна і прямокутна). Такі різьблення використовуються на ходових гвинтах верстатів, вимірювальних приладів, домкратах, пресах. Вони призначені для передачі руху і зусиль. Прямокутні різьби мають найменші втрати на тертя, але не стандартизовані і не рекомендуються до застосування через нетехнологічності виготовлення. Наполегливі різьблення призначені для сприйняття односторонніх великих навантажень і служать для перетворення обертального руху в прямолінійне в пресах, домкратах. Основна вимога до цих різьб - забезпечення точного і плавного переміщення, у багатьох випадках здатність витримувати великі навантаження;

Трубна і арматурна - циліндричні і конічні, які використовуються для з'єднання труб в нафтопереробній промисловості, сантехнічному обладнанні. Основна вимога до цих різьб - забезпечення герметичності і міцності з'єднання.

Загальними вимогами для всіх видів різьблення є забезпечення звінчуваності незалежно до виготовлених деталей без пригону і надійне виконання заданих функцій.

 
  • 02.09.2018 16:45
  • Просмотров: 3945

Пiд технологічністю конструкції виробу розуміють сукупність його властивостей, які визначають відповідність даної конструкції оптимальним витратам для його виготовлення, експлуатацію та ремонт для заданих показників якості, обсягу випуску та умов виконання робіт.

Якість виробу поряд з технологічністю конструкції характеризується також його функціональністю, тобто здатністю виробу реалізувати свою основну функцію, надійністю, ергономічністю, естетичністю, економічністю, безпечністю та екологічністю. Всі перелічені складові якості виробу зумовлені його конструктивною будовою, матеріалом і визначають технологічність конструкції в цілому. Функціональність виробу — відповідність виробу умовам реалізації його основних функцій за призначенням. Надійність (безвідмовність, довговічність, ремонтоздатність, схоронність) характеризує здатність виробу зберігати задану якість і виконувати певні функції в умовах його використання, обслуговування, рекситу, зберігання та транспортування протягом заданого часу. Ергономічність виробу — це здатність його функціонувати у системі людина—виріб. Під естетичністю виробу розуміють його художньо-конструкторське оформлення, що відповідає сучасним вимогам. Безпечність виробу повинна задовольняти вимоги безпеки праці в процесі його виготовлення, транспортування, зберігання, технологічного обслуговування, ремонту та утилізації. Екологічність виробу характеризує рівень шкідливих дій, що виникають під час його виробництва, експлуатації та ремонту, на довкілля.

 
  • 26.07.2018 09:33
  • Просмотров: 4261
  • На странице:
    Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)