Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GTM +2)

Відділ продаж

+38 (097) 954-77-95

+38 (050) 084-24-01

Слюсарні роботи

Слюсарні роботи

На сьогоднішній день, застосування на виробництві технології високоточної гнучки листових металевих заготовок, дозволяє підприємству відмовитися від використання штампів у виробництві широкої номенклатури деталей і отримати високу точність лінійних розмірів і кутів. Крім цього, гнучка металу дозволяє отримати монолітну конструкцію безшовного типу. А, як відомо, зварювальні шви є вразливим місцем, де нерідко активно йде процес корозії металу, і виникає порушення цілісності металевого виробу. Процесу гнучки підлягають всі сталі і сплави допустимої товщини. Винятки становлять лише тендітні метали. Часто листозгинальний прес використовується в парі з лазерним станком - тобто спочатку вирізається розгортка деталі, а потім проводиться гнучка вирізаних заготовок.

Вигин металу - це технологічна операція, при якій з заготовки плоскої форми отримують об'ємний вигляд без зварних та інших швів і з'єднань. Такий вид обробки дозволяє отримувати міцні і надійні деталі, що відрізняються не тільки високою точністю, але і гідним зовнішнім виглядом.

Брацлавський завод надає послуги точної гнучкі металу на сучасному обладнанні відомої німецької фірми TRUMPF, яка є визнаним лідером в області виробництва обладнання для комплексної обробки металу. Листозгинальні преси TRUMPF поєднують цілий ряд переваг. Вони універсальні, їх можна використовувати для самих різних цілей. Незалежно від того, робитимете ви великі або маленькі, складні або прості компоненти. Нові технології, що використовуються в роботі листозгинальних пресів TRUMPF, дозволяють досягати у виробництві металоконструкцій необхідних кутів згинання та заданих габаритів деталей.

Листозгинальний прес забезпечує необхідну точність без додаткових зусиль. Вбудована система компенсації прогину стола дозволяє забезпечити паралельність між балкою і столом, в результаті чого, один і той же кут гнучки підтримується по всій довжині верстата. Наше підприємство пропонує виготовлення виробів найскладнішої форми, для яких потрібна точна автоматична гнучка листового металу. Сучасний листозгинальний прес TruBand 5130, керований електронікою, забезпечує можливість виробництва складних деталей з листа будь-яких сплавів, що володіють достатніми пластичними властивостями для проведення холодної деформації без пошкодження матеріалу. Деталь, виготовлена ​​за допомогою такої операції, володіє більш високим рівнем надійності і довговічності, ніж деталі, виготовлені за допомогою зварювання, не кажучи вже про вартість і час витрачається на виготовлення.

Фахівці нашого конструкторського відділу, приймаючи Ваше замовлення, врахують всі Ваші вимоги та побажання, підготують і узгодять необхідну документацію і креслення, відпрацюють технологічні операції для виробництва деталей на Ваше замовлення.

 
  • 02.09.2018 16:37
  • Просмотров: 120

На даний момент основними способами різання є три технології: лазерна, плазмова і гидроабразівная. Остання ще з ХХ століття вважається найбільш ефективною.

Гідроабразивна технологія має в своїй основі різання металу високошвидкісним струменем води під високим тиском. Незважаючи на високий тиск, ефективність гідрорізака була дуже мала: її швидкість не відрізнялася від швидкості механічної обробки, а вартість була набагато вище. Все змінилося, коли в струмінь почали додавати абразивний порошок. Абразивний потік (порошки металів, твердих матеріалів, оксидів) і внутрішнє напруження, створене високошвидкісний водяним струменем видаляє матеріал з порожнини різу без зайвих відходів.

Завдяки цій технології ми виробляємо деталі і різні конструкції з найскладнішим контуром і втілюємо в металі будь-які ідеї.


Звернувшись до нас, ви отримаєте всі переваги гідроабразивного різання металів:

- матеріал не піддається термічній обробці, що зберігає його структуру і якість;

- не завдаються механічні впливи на зону зрізу;

- на 20-30% знижуються відходи матеріалу;

- відсутній пил і шкідливі виділення газів при різанні;

- технологія універсальна, вона підходить як для металів, так і для неметалів.

 
  • 02.09.2018 16:33
  • Просмотров: 99

Зварювальними роботами називають процес, у якому з'єднуються дві або більше металевих деталі, під впливом різних зварювальних апаратів, кожен з яких працює по-своєму. Зварювальні апарати підбираються залежно від обсягу, і матеріалу зварювання. Сам процес зварювання відбувається шляхом нагрівання дотичні частини деталі, шляхом нагрівання крайки. В сучасний час існує велика кількість найрізноманітніших зварювальних апаратів, які застосовуються як в побуті, так і на виробництві.

 
  • 26.07.2018 09:32
  • Просмотров: 92
  • На странице:
    Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)