Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GTM +2)

Відділ продаж

+38 (097) 954-77-95

+38 (050) 084-24-01

Послуги металообробки

Послуги металообробки

Метал є основою промисловості, а металеві деталі незамінною частиною безлічі приладів та механізмів. Виготовлення металевих виробів має надзвичайно давню історію, проте найбільший розвиток металургійної промисловості припав на ХХ століття. Виготовлення металургійної продукції поділяється на два основних етапи: перший – отримання металевого сплаву з необхідним складом, другий – надання пластичному сплаву металів необхідної форми.

Оскільки в процесі виливання надати необхідну точну форму складним металевим деталям фактично неможливо, то наступним етапом продукції є механічна обробка металу. Існує декілька різновидів такої обробки металу: тиском, різанням, отримання фіксованих з’єднань: зварювання, пайка.

В основі обробки тиском використовується дія механічної деформації на структуру металу. Пресування, волочіння, прокатка, кування, об’ємне та листове штампування – основні види обробки металу тиском.

 
 • 02.09.2018 16:29
 • Просмотров: 110

ТДВ "Брацлав" пропонує широкий спектр послуг по фрезерним роботам. Фрезерні верстати ЧПУ (з програмним керуванням) дозволяють обробляти деталі з високою якістю виготовлення. Ми робимо як вертикальне, так і горизонтальне фрезерування, обробляємо похилі площини, здійснюємо маніпуляції під різними кутами.

Фрезерування:

Кінцеве (пази, підсічки, канавки, кишені, вікна), торцеве (обробка великих поверхонь), периферійне (вибірка складних пазів), фасонне (виготовлення профілів шестерень, черв'яків).

Повністю автоматизований процес і постійний поетапний контроль виключає брак виробів. Ми гарантуємо Вам, що в обумовлені терміни Ваше замовлення буде виконане в чіткій відповідності з наданою технічною документацією. Також за відсутності креслень наші фахівці допоможуть спроектувати і розрахувати вироби згідно Ваших вимог.

Послуги фрезерувальника надаються як для приватних замовників, так і для організацій. У нас Ви можете замовити як індивідуальне виготовлення в одиничному екземплярі, так і масове виробництво виробів. У нас відсутнє обмеження на вартість мінімального замовлення, ми раді кожному клієнту.

 
 • 02.09.2018 16:19
 • Просмотров: 103

Одним з найбільш широко застосовуваних методів обробки металів різанням є точіння, тобто отримання деталей, які є тілами обертання.

На цьому принципі заснована токарна обробка металу, яка здійснюється на спеціальних верстатах.

На таких верстатах можна обробляти циліндричні, фасонні, конічні або торцеві поверхні. Так само можна виточувати канавки, обробляти отвори, виконувати безліч інших робіт з досить високою точністю і якістю виготовлення деталей.

Вони були винайдені ще кілька сотень років тому і стали одним з факторів промислової революції. Саме завдяки токарному верстату - виробництво та обробка металів за короткий час змогли домогтися вражаючого прогресу.

В даний час, левова частка виробництва металевих деталей та виробів припадає саме на токарні верстати.

Причому, в останні роки все ширше розповсюджуються різні автоматичні токарні комплекси, які працюють з мінімальним втручанням людини, виконуючи практично всі завдання по обробці виробів самостійно.

 
 • 02.09.2018 16:15
 • Просмотров: 138

Срібні вироби, або вироби з срібним покриттям обробляють хімічним або електрохімічним методом. Такий процес обробки називається оксидуванням. Хімічний і електрохімічний процеси оксидування виробляються в спеціальних розчинах і електролітах, основним компонентом яких є діохромат калій. Існують процеси безбарвного і кольорового оксидування. Кольорове оксидування надає оброблюваним предметам забарвлення різних відтінків: чорного, коричневого, сірого, синього та інших. Готові оксидовані вироби полірують м’якими латунними щітками для додання природного блиску. Якісно виконана оксидована поверхня повинна бути однотонною, рівною, без колірних переходів.

 
 • 26.07.2018 09:15
 • Просмотров: 121
 • На странице:
  Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)