Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GTM +2)

Відділ сервісного обслуговування

+38 (096) 579-29-99

+38 (096) 508-08-27

Відділ продаж

+38 (097) 954-77-95

+38 (050) 084-24-01

Відділ комплексного проектування

+38 (098) 262-84-08

Відділ капітального будівництва

+38 (096) 373-92-89

Проектування
ефективних будівель для сільського господарства
Для сільського господарства

Про нас

Наша компанія орієнтована на використання високопродуктивних ресурсозберігаючих технологій, які допомагають підвищувати економічну ефективність і збільшувати прибуток господарств. Продукція, яку ми пропонуємо, відрізняється високою якістю і надійна в експлуатації. При цьому ми пропонуємо привабливі ціни, які обговорюються індивідуально з кожним партнером.

Готові рішення

В нас є готові рішення

Фахівці компанії «Брацлав» тісно співпрацюють з основними постачальниками обладнання для тваринницького виробництва, завдяки чому в наших будівлях воно розміщується максимально раціонально.

Переваги наших сільськогосподарських будівель

01

Ми співпрацюємо з усіма оптовими базами та закуповуємо матеріали за найнижчими цінами.

02

Ми гарантуємо швидкісне виготовлення усіх необхідних конструкції та їх доставку за допомогою власної логістичної служби.

03

У зв’язку з тим, що група компаній «Брацлав» власноруч займається виготовленням обладнання та надає повний комплекс робіт, ціни на наші послуги значно нижчі, ніж у конкурентів.

04

Наші виробничі потужності, що розміщуються на базі постійних цехових приміщень, дозволяють почати роботу навіть у зимовий період, що дозволяє значно пришвидшити процес здачі готового проекту.

Залиште заявку на безкоштовний розрахунок бюджету
Чому обирають нас?

Передаємо власний практичний досвід ведення агробізнесу

Застосовуємо інноваційні технології,адаптовані до вітчизняних стандартів

Проектуємо і реалізовуємо проекти «під ключ» спільно з партнером

Підбираємо устаткування з позицій економічної ефективності та якості

Застосовуємо комплексний підхід в створенні і веденні ефективного агробізнесу.

Реалізовані об'єкти Всі об'єкти
Переваги будівництва швидкомонтованих будівель

У наш час актуальним є вислів: «Час - гроші» та «Гроші повинні працювати» і, як тільки мова заходить про будівництво, ці фрази стають мало не основними: адже саме від швидкості будівництва і, як наслідок, термінів введення побудованого будинку в експлуатацію залежить те, як швидко інвестовані кошти почнуть «працювати».

Сучасні технології будівництва швидкомонтованих виробничих будівель на основі ЛСТК (Легкі Сталеві Тонкостінні Конструкції) і ЛМК (Легкі Металеві Конструкції) дозволяють не тільки значно скоротити терміни будівництва будівель, але і здатні приємно здивувати інвестора своєю ціною. Будівлі, побудовані на основі даних технологій, відрізняються високими показниками надійності і довговічності, вони з легкістю складають конкуренцію традиційним - монолітно-залізобетонним і цегляним технологій будівництва.

Сфера застосування швидкомонтованих будинків на основі ЛСТК і ЛМК технологій досить широка:

• Складські, промислові та логістичні комплекси;

• споруди сільськогосподарського призначення;

Залежно від типу будівлі, її габаритних розмірів, навантажень, які на неї будуть впливати, вибирають найбільш оптимальну в конкретній ситуації технологію.

Наприклад: найчастіше в промислових, багатоповерхових і складських будівлях (з широкими прольотами) використовують ЛМК, в інших випадках - ЛСТК. Також можливо комбіноване застосування.

Компанія ТДВ «Брацлав» з моменту свого заснування освоїла і активно розвиває будівництво швидкомонтованих металоконструкцій на основі ЛСТК і ЛМК. Своїм партнерам ми готові запропонувати повнокомплектні поставки будівель будь-якого з перерахованих призначень.

Якщо ви бажаєте почати проектування нового тваринницького комплексу, а може вирішили модернізувати або реконструювати вже існуючу дерев'яну ...

З питань співпраці звертайтесь!
Завідувач відділом - Швець Федір Петрович