Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GTM +2)

Відділ сервісного обслуговування

+38 (096) 579-29-99

+38 (096) 508-08-27

Відділ продаж

+38 (097) 954-77-95

+38 (050) 084-24-01

Відділ комплексного проектування

+38 (098) 262-84-08

Відділ капітального будівництва

+38 (096) 373-92-89

it-room

Місія нашої команди:"Ми полегшуємо Вашу працю".

У 1979 році в селищі Брацлав Немирівського р-ну Вінницької області на базі районного підприємства міжколгоспбуді, був створений дослідний спеціалізований завод. Підприємство працювало нестабільно і відповідно були проблеми з виконанням планів. У травні 1985 року підприємство очолив Микола Кирилович Михайленко, молодий і енергійний керівник. З першого місяця управління підприємство виконало план і почало нарощування обсягів виробництва. Паралельно керівник шукав нові види продукції. Першою продукцією став молочний насос, потім молокоприймач, доїльні установки у відро.

Після розпаду радянського союзу в Україні налічувалося 12 млн корів, а виробництва доїльних установок не проводилося. У зв'язку з цим Михайленко М.К. запросив головного конструктора з ГСКБ Рига, Валентина Олексійовича Дриго. Відповідно знання і досвід головного дояра СРСР дали можливість створити особливу школу конструкторів і дослідників, розробити нові види доїльної техніки і запустити її у виробництво. Паралельно з цим змінювалася вся країна, а ринок змінився повністю. Ми почали досліджувати потреби наших партнерів і з'ясували, що доїльна установка не вирішить всіх проблем сільгоспвиробників. Є проблема стійлового обладнання, напування, гноєвивезення, освітленості і провітреності, приготування та роздачі корму.

Зрозумівши це, ми взялися за вирішення нових питань і почали конструювання іншого необхідного обладнання. Кількість корів в Україні катастрофічно падала і відповідно ринок також, стало питання про зміну технології продажів. У 2000 році коли закінчилася рейдерська атака на підприємство, яка тривала 2 роки було прийнято рішення про створення окремої структури для проведення комерційної діяльності що дало можливість мінімізувати ризики на майно підприємства і закласти основи для нової філософії продажів. Природно це дало навіть більший ефект ніж ми очікували. Ми вийшли і закріпилися на нових ринках створили там представництва і виробництва. «Брацлав»- одна з перших українських компаній яка була представлена на всесвітній виставці в м.Ганновер, що дало сильний поштовх в продажах устаткування в країни Євросоюзу. Ми займаємося науковими дослідженнями, конструюванням обладнання, його виробництвом, монтажем та сервісом. Вирішуємо питання проектування тваринницьких комплексів, будівництва нових і реконструкцій існуючих. Взялися за вирішення проблем в механізації садівництва і свинарства. Сьогодні ми маємо групу компаній, яка складається з 16 підприємств розташований в Україні, Польщщі, Білорусії, Росії, та Казахстані, співпрацюємо з понад 30 країнами світу. На всіх ринках нас знають як гнучкого, надійного партнера і виробника високоякісного обладнання за адекватною ціною.

Сьогодні «Брацлав» – це найбільший в Україні багатопрофільний промисловий завод, що розвиває традиційні бізнес-проекти і відкриває нові, які виходять за межі існуючих територій. Наша спеціалізація – обладнання сільськогосподарського та промислового призначення, промислові компоненти, різноманітні вироби з металу та пластмаси, в тому числі великогабаритні. Частина продукції виконується «під замовлення», за індивідуальними проектами, і має унікальні технічні характеристики.

Наша група компаній будує свою діяльність на основі єдиної стратегії та дотримується принципу орієнтованості на клієнтські потреби. Ми постійно модернізуємо та розширюємо лінійки продукції, освоюємо нові напрямки в бізнесі та відкриваємо нові ринки збуту. Наші стратегічні цілі – безперервний розвиток та постійне вдосконалення.

Запорукою успіху наших починань є потужний виробничий та інтелектуальний потенціал, висококваліфіковані кадри, творча корпоративна культура. Все це дозволяє нам задовольнити запити найвимогливіших замовників.

Невичерпні можливості подальшого розвитку ми бачимо в розширенні ділової взаємодії та реалізації спільних проектів як з провідними українськими, так і з зарубіжними компаніями, а також державними підприємствами. Наше коло інтересів – широке, і ми відкриті до взаємовигідної співпраці. Ми впевнені, що станемо Вашим надійним партнером!

Місія нашої команди – «Ми полегшуємо Вашу працю».

$staf

Чуткий Юрий Иванович

Менеджер

$staf

Галушко Сергей Леонидович

Менеджер

$staf

Бежнар Артур Владимирович

Менеджер

$staf

Литвинко Валерий Владимирович

Менеджер сервисного обслуживания

$staf

Номировський Игорь Владимирович

Менеджер сервисного обслуживания

$staf

Костюк Ольга Петровна

Маркетолог

$staf

Михайленко Николай Кириллович

Советник ТДВ "Брацлав"

$staf

Михайленко Петр Николаевич

Генеральный директор ГК "Брацлав"

$staf

Блидченко Екатерина Григорьевна

Генеральный директор ТДВ "Брацлав"

$staf

Дриго Валентин Алексеевич

Директор по новейшим разработкам

$staf

Швец Федор Петрович

Директор по работе с корпоративными клиентами

$staf

Дунский Юрий Александрович

Коммерческий директор

$staf

Вельгас Олег Леонидович

Исполнительный директор ООО

$staf

Крыжановский Валерий Владиславович

Директор отдела ВЭД