Графік роботи: Пн-Пт: з 8:00 до 17:00 (GTM +2)

Відділ сервісного обслуговування

+38 (096) 579-29-99

+38 (096) 508-08-27

Відділ продаж

+38 (097) 954-77-95

+38 (050) 084-24-01

Відділ проектування

+38 (098) 262-84-08

Відділ будівництва

+38 (096) 373-92-89

Будівництво
ефективних споруд для сільського господарства
Для сільського господарства

Про нас

Найбільш затребуваною галуззю сільського господарства по праву вважається тваринництво. Рентабельність сільських господарств багато в чому обумовлена станом приміщень для утримання худоби. Для збільшення поголів’я худоби і його продуктивності необхідно дотримуватися певних вимог, що пред’являються до сільськогосподарських будівельних об’єктів.

Наша компанія близько 10 років займається реконструкціями, ремонтом, будівництвом як капітальних, так і швидкомонтованих об’єктів для потреб сільського господарства. Ми пропонуємо високотехнологічні рішення, що дозволяють швидко вийти на самоокупність об’єктів. Будівництво корівників та інших тваринницьких комплексів повністю відповідають вимогам замовника.

Ми впроваджуємо сучасні технології
для ефективного тваринництва!

Переваги наших сільськогосподарських будівель

01

Ми співпрацюємо з усіма оптовими базами та закуповуємо матеріали за найнижчими цінами.

02

Ми гарантуємо швидкісне виготовлення усіх необхідних конструкції та їх доставку за допомогою власної логістичної служби.

03

У зв’язку з тим, що група компаній «Брацлав» власноруч займається виготовленням обладнання та надає повний комплекс робіт, ціни на наші послуги значно нижчі, ніж у конкурентів.

04

Наші виробничі потужності, що розміщуються на базі постійних цехових приміщень, дозволяють почати роботу навіть у зимовий період, що дозволяє значно пришвидшити процес здачі готового проекту.

Залиште заявку на безкоштовний розрахунок бюджету
Чому обирають нас?

Передаємо власний практичний досвід ведення агробізнесу

Застосовуємо інноваційні технології,адаптовані до вітчизняних стандартів

Проектуємо і реалізовуємо проекти «під ключ» спільно з партнером

Підбираємо устаткування з позицій економічної ефективності та якості

Застосовуємо комплексний підхід в створенні і веденні ефективного агробізнесу.

Реалізовані об'єкти Всі об'єкти
ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА МОЛОЧНОЇ ФЕРМИ «ПІД КЛЮЧ»

Будівництво молочної ферми «під ключ» передбачає проведення усіх робіт з проектування, монтажу, установки устаткування і запуску виробництва молочної продукції. Залежно від кількості корів проводиться облаштування кормового і заготівельного цехів, силосних ям, телятника та цехів для обробки і розфасовки молока. Дане завдання вимагає комплексного підходу для найбільш раціонального розподілу фінансових коштів і отримання стабільного доходу.

Створення бізнес-плану Перед виконанням будівництва ферми необхідно виконати оцінку її рентабельності і період окупності фінансових вкладів. Для фермерів- початківців рекомендується створювати міні-виробництво з невеликою кількістю голів, так, як відсутність необхідного досвіду може звести нанівець весь проект. Етапи створення молочної ферми включають в себе:

• вибір відповідної за площею і вартістю земельної ділянки;

• оцінка варіантів підключення до централізованих комунікацій або створення автономних систем;

• визначення оптимального поголів'я корів;

• вибір типу виготовлення молочної продукції;

• підбір відповідного типу ферми з певним видом утримання тварин;

• вивчення необхідності створення власної кормової бази.


Будівництво молочної ферми «під ключ» в бізнес плані повинно бути чітко прораховано досвідченими економістами з урахуванням всіх ризиків.


Будівництво хліва


• вибір земельної ділянки

Площа ділянки під ферму повинна бути не менше гектара. Це пов'язано з тим, що потрібно буде зводити безліч виробничих і допоміжних об'єктів, а також обладнати місце під пасовище і заготовку сіна. Ділянка в ідеалі повинна бути рівною і складатися з щільних порід грунту. Бажано, щоб необхідні комунікації проходили недалеко від ділянки і була можливість їх підключити. В іншому випадку будуть понесені значні витрати.

При відсутності коштів на придбання землі необхідно розглянути варіанти довгострокової оренди. В такому випадку доведеться всі нюанси будівництва погоджувати з власником.

• проектування ферми Проект ферми безпосередньо залежить від кількості голів ВРХ, так як під них проводиться розрахунок кількості верстатів, а відповідно і площа ферми. Розташування верстатів всередині приміщення може бути наступним:

в два ряди вздовж стін з проходом посередині;

в три ряди з двома проходами між ними;

в два ряди з трьома проходами: два уздовж стін і один посередині.

Конкретний тип розміщення вибирається на основі необхідності розведення корів або утримання фіксованого поголів'я. Якщо розведення не планується, то вибирають перший або третій варіант. При необхідності в майбутньому самостійно готувати заміну корів облаштування ферми виконують за другим варіантом з метою розміщення телят посередині корівника.

Будівництво ферми

Перед будівництвом молочної ферми «під ключ» проводиться підготовка грунту під заливку фундаменту або установку залізобетонних плит. Після цього встановлюють каркас під зведення ангара і виконують його обшивку. Оскільки корів необхідно тримати цілий рік, то об'єкт необхідно якісно теплоізолювати. Потім всередині ферми виконують заливку підлог з розміщенням годівниць і каналів для зливу нечистот в каналізацію. Залежно від типу утримання корів встановлюють верстати або сталеву трубу для прив'язування корів.

Для зберігання молока поруч з корівником необхідно звести ангар для розміщення в ньому охолоджувальної ємності під молоко і виробничої лінії з виготовлення молочної продукції.

Де замовити будівництво ферми «під ключ»?

Для будівництва молочної ферми «під ключ» необхідно залучати такі компанії, в яких працюють досвідчені співробітники, котрі розуміються на особливостях даного спеціалізованого напрямку і які застосовують на практиці сучасні будівельні технології. Група компаній «Брацлав» здатна виконати будь-який проект, незалежно від складності і трудовитрат. Терміни будівництва будуть обговорені заздалегідь, що дозволить спланувати подальші дії: своєчасно оформити необхідну документацію на підключення до комунікацій, а також закупити поголів'я худоби і корми.

Якщо ви бажаєте почати проектування нового тваринницького комплексу, а може вирішили модернізувати або реконструювати вже існуючу дерев'яну ...

З питань співпраці звертайтесь
Завідувач відділом - Вельгас Олег Леонідович